Yıllık Araç Kiralama | İşinize Uygun Yıllık Kiralık Araç Seçimi

Yıllık araç kiralama ihtiyacınız mı var? Yıllık araba kiralama yapan firmadan uzun dönem araç kiralama kolay ve risksiz olacaktır. Araçlarınız sürekli bakımlı olacak ve araç sigortası ve yol yardımı gibi hizmetler için 7/24 misafir destek hizmetine erişebileceksiniz. Siz talep etmeden biz en iyi fiyatları sizler için hazırlıyoruz. Aylık araç kiralama fiyatları daha yüksek olurken, yıllık araç kiralama fiyatları araç kiralama süresi uzadığı için daha da ucuzlamaktadır. bufilo.com olarak aylık araç kiralama fiyatlarına %30’a varan kampanyalar da yapmaktayız, kampanyalarımızı internet sitemizden takip edebilirsiniz.

Aradığınız aracı bufilo.com/yillik-arac-kiralama sitemizde bulamıyorsanız, sizin istediğiniz marka, model ve seriyi alabiliriz. Uzun dönem araç kiralama, leasing araç kiralama, şirket araç kiralama ve filo kiralama hizmeti talep eden misafirlerimiz araçlarının fiyatlarını kendileri de kilometre, ay, yıl ve kiralama özelliklerine göre belirleyebilirler.

Yıllık Araç Kiralamanın Faydaları Nelerdir?

Araç kasko ve sigorta fiyatlarının yıllık değişimi takip etmek zorunda değilsiniz.

2. el şirket araçlarınızı satmak istediğiniz zaman vergi ödemek zorunda kalmazsınız.

Kasanızda duran nakit paranızı araba almak yerine yatırımlarınızda kullanabilirsiniz.

Şirket sermayenizi şirket araçlarına değil de işiniz için yatırım yapabilirsiniz.

Yıllarca aynı araca binmek zorunda kalmazsınız.

Araç marka ve modellerinin seçimine zaman ayırmazsınız.

Araç markalarının indirimlerini takip etmenize ve en ucuz taşıt kredilerini araştırmanıza gerek kalmaz.

Sıfır araç fiyatları ve ikinci el araç fiyatlarını sürekli takip etmenize gerek kalmaz.

Yazlık ve kışlık lastiklerinizin değişim ve depolamasını düşünmek zorunda kalmazsınız.


Yıllık Araç Kiralama Araç Seçimi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yıllık araç kirlama ihtiyaçlarınızı belirlediniz mi? Yıl içinde çok fazla seyahat ediyorsanız kilometre kriterinizi belirlerken yıllık 30.000km 40.000km ve 50.000km kullanım için de fiyat almayı unutmayınız. Şirket sahipleri veya üst düzey yöneticiler yıl içinde daha az kilometre yapmaktadırılar bu yüzden dizele göre aylık kira ödemesi daha ucuz olan benzinli araçlar da tercih edilebilir. Orta segment dizel motorlu bir araç yerine benzinli premium sınıf araç ta kiralayabilirsiniz. Haftada bir iki gün kısa seyahatler yapıyorsanız benzinli araçları tercih edebilirsiniz fakat haftada dört beş gün yola çıkıyorsanız özelliklede İstanbul gibi trafiğin hiç bitmediği büyük metropollerde dizel araçları tercih edebilirsiniz. Hibrit araçlar hem fosil yakıt ile çalışmakta hem elektrik enerjisi üreterek elektrikli araç gibi çalışmaktadır. Ülkemizde yaygın olmayan servis ağları sebebi ile İstanbul ili dışında yıllık araç kiralama hizmeti almak isteyen misafirlerimize kısıtlı hizmet vermemek adına hibrit ve elektrikli araçları kiralamalarını önermiyoruz.

Düz vites mi yoksa otomatik vites araç mı kiralamak istiyorsunuz? Premium segment araçların otomatik vitesleri daha az yakıt tüketimi sağlıyorken, ekonomi sınıfı araçlarda yakıt, üretim ve bakım maliyetinin de düşük olması etkisiyle manuel araçlar tercih edilmektedir.

Yıllık araç kiralama hizmeti almadan önce aracınızın hangi amaçla kullanılacağına karar verdiniz mi? Araç kasasında eşya mı taşınacak yoksa park etmesi daha kolay hatchback araçları mı tercih edeceksiniz. Hatchback, sedan, SUV ya da station wagon veya 4 kapılı ya da 5 kapılı araç mi kiralamak istiyorsunuz. Hatchback araçların içinde otururken elinizi uzattığınızda bagaja ulaşabilirisiz fakat sedan araçlarda bagaja ulaşım için araç dışına çıkıp bagajı açmak zorundasınız.

“….’dan başlayan fiyatla” kampanyalar sunulmaktadır. Siz de çok uygun fiyatlı olduğunu düşünebilirsiniz. Ama sizin ihtiyacınız dizel motorlu otomatik şanzıman sedan kasa ve yıllık 30.000km kullanma hakkı olunca da fiyatlar değişecekcek mi?

Filo Kiralama Fiyatı Araştırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Havalimanı içinde bulunan araç kiralama firmalarını tercih edersiniz daha fazla ödeyebilirsiniz. Havaalanı araç kiralama şirketleri ve şehir içi araç kiralama firmalarının yıllık kira ücretlerini karşılaştırdığınızda %35’e varan fiyat farklılıkları ile karşılaşabilirsiniz. Havalimanı şirketlerinin vergi yükümlülükleri, ofis kiraları ve giderleri daha maliyetli olduğu için rekabetçi fiyat sunmaları zorlaşabilir. En ucuz yıllık araç kiralama yapabilmeniz için araç kiralama fiyatlarını iyi takip etmenizi öneriyoruz.

Araç kiralama sözleşmeniz her ay yenilenecek mi? Sigorta şartlarınız ay ay değişiklik gösterir mi? Her ay sözleşmenizi kontrol etmeniz hatta yenilemeniz gerekebilir. Araç kiralama şirketleri sigorta şartlarını değiştirmek isteyebilir. Bu sebepten dolayı her 30 günde bir sözleşme yenilemesi yapmanız gerekebilir. Araç kiralama şirketinin merkezinden değil de franchise (bayi) aracılığı ile kiralıyorsanız, sözleşme yenilemeleri franchise şubelerden mi yoksa şirket merkezine gidilerek mi yenilenmesi gerekiyor bu durumu iyi araştırdığınızdan emin olunuz.

Taahhütsüz aylık araç kiralama fiyatlarımızı kaçırmayın.

İşinize Uygun Yıllık Kiralık Araç Seçimi

Aracınız hangi teknik özelliklere sahip olmalı, ne kadar hızlı gitmeli gibi işlevlerini yerine getirmesi gibi konuları sizler için aşağıda örnek bir çalışma hazırladık.

Yıllık Araç Kiralama Vites Tercihi

 • Aracınız otomatik vites mi olsun
 • Yoksa manuel vites mi olsun

Yıllık Araç Kiralama Bagaj Tercihi

 • Ev/Ofis/İş malzemeleri mi taşıyacaksınız
 • Bagajınıza küçük valiz sığması sizin için yeterli mi?
 • Hatchback araçların bagajlarına araç içinde de ulaşabilirsiniz
 • Yoksa arka koltukları 60/40 oranında katlanabilir extra geniş bir alana bir ihtiyacınız mı var?

Filo Kiralama Araç Türü Tercihi

 • Küçük, orta veya büyük bir araç mı istersiniz?
 • Araç kasanız hatchback, sedan, suv, coupe, cabrio, station wagon mu olmalı?
 • Otomobil motorunun önde mi, arkada mı yoksa motorun ortada olmasını tercih edersiniz?

Uzun Dönem Kiralık Araç Tercihi

 • Kolay park edebileceğiniz bir araç mı isterseniz?
 • İç hacmi geniş bir araç mı istersiniz?
 • Yoksa iç hacmi çok geniş ve boyut olarak büyük bir araç mi istersiniz?
 • Araç içinde kaç kişi seyahat edecek. Kaç kişilik bir ailesiniz? 2 kişilik mi, 4-5 kişilik mi araç kiralamalısınız yoksa 7 kişilik ya da 10 kişilik mi?
 • Tek kapılı araçları mı tercih edersiniz yoksa en az 4 kapısı mı olmalı.
 • Hızlanmaya başladıkça yola oturan dengeli bir araç mı istersiniz?
 • Araç donanımı sizin için kadar önemli? İç donanımı düşük ama lüx araç kiralak mı istersiniz yoksa yüksek donanımlı orta segment bir araç mı?
 • Dizel mi benzinli mi ne sıklıkla araç kullanacaksınız. Yıl içinde ne kadar uzun yol yapıyorsunuz? Eviniz ile işiniz arasında ki mesafe kısa mı?
 • Kiralamak istdiğiniz araçta hız mı, konfor mu yoksa yakıt tüketimi mi sizin için önemli
 • Araçların ağırlık merkezi yere yakın mı olmalı yoksa yerden yüksek bir araç mi kullanmak istersiniz?
 • Arazi şartlarına uygun bir araç mı kiralamak istersiniz? Yoksa asfalt yollarda mı seyahat ediyorsunuz?
Aylık Araç Kiralama Parkı bufilo.com
1 Yıllık Araç Kiralama Otoparkımız bufilo.com


Yıllık Kiralanmayı Hakkeden Otomobiller

Audi, BMW, Dacia, Fiat, Ford, Land Rover, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Toyota ve Volkswagen markaları Türkiye geneli yaygın hizmet ve servis ağları ile kiralanmayı hak eden araclar kategorisinde listelenmektedir.

Yıllık Kiralık Dizel Otomatik Volkswagen Polo

Ön kol desteği, start stop sistemi, Tosa alaşımlı jantları, ESP güvenlik sistemi ve ikincil çarpışma freni özelliklerini bulundurmaktadır. Led far teknolojisi ile gece yolculuklarında yol görüşünüzü ve fark edilebilirliğinizi arttırmaktadır. Küçük boyutları sayesinde kolay park ediliyor. Özellikle otomatik vites şanzımanı ile şehiriçi trafiğinde sunduğu sürüş keyfi ile tercih edilebilir modeller arasında yer alıyor. Hız sabitleme, iklimlendirme ve bluetooth olmazsa olmazlardan. 45 litre yakıt deposu hacmi ile ortalama yakıt tüketi 100 kilometre mesafe içinde sadece 3.8 litredir.

Yıllık Kiralık Dizel Otomatik Seat Leon

Kiralama rekorları kıran Seat Leon Doğuş Otomotiv çatısı altında toplanan Volkswagen, Audi, Seat, Skoda markaları ile aynı mekanik parçaları kullanılması sayesinde ülkemizin hemen hemen her yerinde servis ağı bulunmaktadır. Bu araçlar Türkiye geneliden yaygın servis ağı ile müşterilerine hizmet eden markalardır.

En uygun dizel otomatik Yıllık Araç Kiralama fiyatı ne kadar?
Aylık 3.500-TL ödeme ile yıllık araç kiralama yapabilirsiniz.
En ucuz Yıllık Kiralık Araç fiyatı ne kadar?
Yıllık Kiralık Renault Symbol kiralama fiyatı 3.000-TL TL’dir.
Uzun Dönem Araç Kiralama markalarınız nedir?
Audi, BMW, Dacia, Fiat, Ford, Land Rover, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Toyota ve Volkswagen markalarına ait araçlar siz misafirlerimiz için otoparkımızda hazır bulunmaktadırlar.
1 Aylık Araç Kiralama bufilo.com