Online Araç Kiralama hem de En Uygun Fiyatlarla

Online araç kiralama hem de dizel otomatik İstanbul içi ücretsiz teslimat. İhtiyaçlarınıza yönelik Audi, BMW, Dacia, Fiat, Ford, Land Rover, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Toyota, ve Volkswagen araçlardan oluşan filomuzu keşfedin. Online araba kiralama ile lüx araç kiralama, günlük araç kiralama, haftalık araç kiralama, aylık araç kiralama aynı zamanda 1 yıllık araç kiralama yapabileceğiniz gibi uzun dönem araç kiralama da yapabilirsiniz. Online araç rezervasyonu yapmak için 444 8 902 misafir hattımızı arayabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinde en ucuz en uygun fiyatlara araç kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 1ay, 3 ay, 6 ay, 12 ay, 18 ay, 24 ay, 36 ay, 45 ay hatta 48 ay araba kiralama da yapabilirsiniz. İstanbul, Ankara, Antalya ve İzmir illerimizde ki otoparklarımızdan kiralık araçlarınızı teslim alabilirsiniz ve rent a car hizmetleri için online rezervasyon yapabilirsiniz.

Online Araç Kiralama bufilo.com

Online araba kiralama sırasında Sedan, Hatchback, SUV, Coupe, Cabrio, Crossover, MPV, Station Wagon, Minibüs, Pickup, Roadster, Van, Minivan, Panelvan, Camlıvan, Hafif Ticari Araç (Kombi Van), Kamyon, Kamyonet, Karavan, Klasik araçlarımızdan birini seçebilirsiniz.

Araç kiralama işleminizi kredi kartı, banka kartı, sanal kart, nakit ödeme ile de yapabilirsiniz. Bireysel aylık araç kiralama ve kurumsal araba kiralama işleminizi en hızlı şekilde bufilo.com websitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Online Araç Kiralama

Siz talep etmeden online oto kiralama fırsatlarını sizler için hazırladık. Aylık 2500 TL araç kiralama yapabileceğiniz gibi aylık 3000 TL araç kiralama ya da aylık 3500 TL araç kiralama da yapabilirsiniz. 2018 model araç kiralama, 2019 model araç kiralama, 2020 model oto kiralama yanı sıra 2021 model araçlarımızı da filomuzda sizler için teslimata hazır bir şekilde beklemektedirler.

Kiralık araç fiyatlarımız günlük 40 TL den başlayıp, günlük 50 TL araç kiralama, günlük 100 TL araç kiralama ücretleri ile devam etmektedir. Öğrenmek istediğiniz araç kiralama fiyatları için internette kaybolmanıza gerek yok. Canlı görüşerek WhatsApp üzeinden araç kiralama uzmanlarımıza soru sorun. Kiralama 7/24 istediğiniz zaman istediğiniz yerden oto kiralama formenlerimiz ile görüşme yaparak rent a car konusunda yardım alabilirsiniz.

1 Aylık Araç Kiralama bufilo.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir