Az Yakan Kiralık Araçlar

Az yakan kiralık araçlar listesini sizler için hazırladık. Az yakan araçların kiralama fiyatları nelerdir? Az yakan araçları kiralamak için neler gerekli? Az yakan araçlar hakkında merak edilenleri sizler için hazırladık. Benzin mi hibrit mi dizel mi? Düz vites mi otomatik vites mi? En az yakan arabalar 2021! Eğer araç kiralayacaksanız bu listeye bakmadan karar vermeyin! Araç kiralarken dikkat edilen bazı kriterler vardır. En az yakan araç modelleri nedir? Hangi otomobillerin yakıt tüketimi düşük? Bunlar gibi soruların yanıtları araştırılıyor. En az yakan arabalar denildiğinde akla ilk olarak dizel motor ünitesine sahip araçlar gelmektedir. Özellikle de dizel ve otomatik olan Volkswagen Polo hala en az yakan araç sınıfının birincisidir.

Uzun Dönem Araç Kiralama Parkı bufilo.com
Az Yakan Kiralık Araçlar

Aylık araç kiralama seçiminizi doğru yaparsanız, kullanım boyunca yakıttan ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Bu ipuçları, ihtiyaçlarınızı karşılayacak yakıt açısından en verimli aracı bulabilmeniz için piyasadaki yüzlerce araç modelini sıralamanıza yardımcı olacaktır. Genel olarak, araç ne kadar küçükse, o kadar az yakıt tüketir ve ürettiği karbondioksit o kadar az olur. Seçeneklerinizi günlük ihtiyaçlarınızı karşılayan en küçük araç tipine kadar daraltın ve sadece galeride değil, yolda da paradan tasarruf edin.

Vites sayısının fazla olmasına önem veriniz. Unutmayınız ki 4 ileri araçlar 6 ileri araçlara göre daha çok yakıt yakacaklardır. 4*4 araçların yerine 4*2 araçları tercih etmeniz de yakıt tasarrufu sağlayacaktır. Yüksek beygir güçlü araçlar yerine beygür gücü (HP) daha düşük araçları tercih ediniz. Original araçları tercih etmeye çalışın. Araç için extre eklenen herşey daha fazla ağırlık demek ve bu da extra sürtünmeye sebep olacaktır. 40 kg bir artış %2 ya da %3 daha fazla yakıt harcamanızı sağlayacaktır. Kiralık Chevrolet Camaro seçimi yapacaksınız uzaktan çalıştırma opsiyonu sizlere önceden çalıştırmaya teşvik edecektir. Bu yakıt israfına neden olur. Klima, şehir içi sürüş koşullarında yakıt tüketimini %20’den fazla artırabilir. Klima kullanımının etkisini en aza indirmeye yardımcı olmak için “ekonomi” moduna sahip bir kiralık araç tercih ediniz. Portbagajlar aerodinamik sürtünmeyi artırır bu da yakması gereken yakıt miktarını arttırır.

Turboşarjlı daha küçük bir motora küçültmek, yakıt açısından daha verimli olabilir. Bununla birlikte, standart boyutlu bir motoru daha fazla güç elde etmek için turbo şarj etmek, yakıttan tasarruf etmek yerine yakıt maliyetlerini artırabilir. Alüminyum jantlar normal jantlardan daha hafiftir. Sonuç olarak, bir aracın onları hareket ettirmek için çok fazla enerji kullanması gerekmez. Hız sabitleyici, otoyolda bir aracın hızını sabit tutmaya yardımcı olur. Bu, bir aracın kullandığı yakıt miktarını artıran istenmeyen yavaşlamaları ve hızlanmaları önler. Navigasyon sistemleri size hedefinize giden en doğrudan rotayı gösterir. Bu sizi dolambaçlı yollarda yakıt israfından kurtarır. Çıkarılabilir portbagajlar, kalıcı olanlardan daha fazla yakıt tasarrufu sağlar, çünkü bunları kullanmadığınız zamanlarda çıkarabilir ve sürtünmeyi ortadan kaldırabilirsiniz.

Açık pencereler veya açılır tavanlar, şehir hızlarında klimadan daha fazla yakıt tasarrufu sağlar. Ancak karayollarında sürtünmeyi ve yakıt tüketimini arttırırlar. Sürtünmeyi artırmadan havalandırmayı artıran eğim işlevine sahip bir açılır tavan arayınız. Takometreler motor devrini gösterir. En iyi yakıt verimliliği için manuel şanzımanı ne zaman değiştireceğinizi size bildirirler. Renkli cam ya da koyu camlar, güneş ısısının bir kısmının aracınıza girmesini engeller. Bu sizi klima olmadan daha serin tutar. Yeni veya kullanılmış herhangi bir araca renkli cam takabilirsiniz. Yol bilgisayarları, kullandığınız yakıt miktarını gösterir ve sizi daha az tüketmeye zorlar.

Ucuz Araç Kiralama Yapmak İçin 5 Önemli Tavsiye

Aylık Araç Kiralama Volkswagen Polo Dizel Otomatik 3.500 TL + KDV.

Aylık Araç Kiralama Fiat Egea Dizel Otomatik 3.500 TL + KDV.

Aylık Araç Kiralama Renault Clio Dizel Otomatik 3.500 TL + KDV.

Aylık Araba Kiralama Hyundai i20 Benzin Otomatik 3.500 TL + KDV.

Aylık Araç Kiralama Kiralık Yeni Volkswagen Polo Dizel Otomatik 4.000 TL + KDV.

Kiralık Volkswagen Golf Sunroof Highline Dizel Otomatik 5.000 TL + KDV.

Aylık Kiralık Seat Leon Sunroof Dizel Otomatik 5.000 TL + KDV.

1 Aylık Araç Kiralama bufilo.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir