Aylık 800 TL Araç Kiralama | Aylık 800 TL Kiralık Araçlar

Adım adım aylık 800 TL araç kiralama rehberini sizler için hazırladık. Aylık 1000 TL taksitle araçlar. Aylık 1500 TL araç kiralama hakkınızda aklınıza takılan sorular ve cevapları. Aylık 2000 TL araç kiralama yaparken ne tür sorunlar yaşanabilir. Aylık 2500 TL araç kiralama hakkında ön bilgilendirme. Aylık 3000 TL ödeyerek yıllık araç kiralama hakkında aklınıza takılan sorular ve cevaplarını sizler için hazırladık.

Aylık 800 TL – 1000 TL – 2000 TL – 2500 TL – 3000 TL Fiyatlarla Araç Kiralama bufilo.com

Aylık 800 TL araç kiralama kampanyalarımız İstanbul için devam ediyor. Tercih ettiğiniz ekonomi sınıfı araçları kullandığınız kilometre kadar ödeme yapabilirsiniz. Sizilerin kilometre kullamınıza göre özel fiyatlandırma yapmaktayız. Kiraladığınız arabayı teslim ettiğinizde sözleşmede belirtilen kilometre kullanım hakkınızdan daha fazlasını yaptıysanız, fazladan kullandığınız km başına ek ödeme yapmanız gerekecektir.

Aradığınız aracı bufilo.com aylık araç kiralama sayfamızda bulamıyorsanız, sizin için satın alıp, kiralayabiliriz. İstediğiniz aracı temin etmemiz 15 günü bulabilir. Bu bekleme süresinde sizi araçsız bırakmamak adına hemen otoparkımızdan muadil bir otomobili size teslim ediyoruz. Aylık araç kiralama yapmadan önce sizler için hazırladığımız Aylık Araç Kiralama Yapacaklara Altın Değerinde Tüyolar yazımızı da okuyabilirsiniz.

Aylık Araç Kiralama Parkı bufilo.com
Araç Otoparkımız bufilo.com

Adrese Teslim Araç Kiralama

Adrese teslim araç kiralama ilanlarımızı bufilo.com sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık, yıllık hatta uzun dönem araç kiralama yapabilirsiniz. Bireysel ve kurumsal misafirlerimize araç sayısı farketmeksizin aynı hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz. Bulunduğunuz konuma veya araç kiralamayı talep ettiğiniz tarihe göre araçlarımız değişiklik gösterebilir.

Hangi arabayı kiralamak istediğize karar veremediniz mi? 60/40 oranında katlanabilen extra büyük bagajlı araç mı arıyorsunuz? Aklınızdaki sorulara yardımcı olabilmek adına sizin için hazırladığımız hangi arabayı kiralamalısınız? adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

Kiraladığınız Arabayı Teslim Almadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Kiraladığınız araç sizin konumunuza yakın birinden az önce teslim alınmış ve hasar kontrolleri yapılmadan size teslim edilmek istenebilir. Kiraladığınız arabayı teslim almadan önce aydınlık bir ortamda kontrol ediniz mümkünse otomobil içini ve dışını bol bol fotoğraf çekiniz. Araç etrafında dolaşıp çizik ya da not alınması gereken yerler varsa araç kiralama firmasının teslimat personeline not aldırmayı unutmayınız. Özellikle belirtmemiz gereken nokta araç etrafında gezindikten sonra araç altını da mümkünse kontrol etmeniz. Alttan hasar görmüş ya da sağa sola dönüşlerde kaldırıma vurup marşpiyeli zarar görmüş bir arabayı farkında olmadan kiralarsanız, teslim etmek istediğinizde bu hasarın sorumlusu siz olabilirsiniz. En uygun fiyatlarla aylık araç kiralama yapıp, en az 2000 TL değerinde marşpiyel vuruğu tamir ücreti ödemek istemezsiniz.

marşpiyel

Aylık 800 TL Araç Kiralama : Benden Başkası Kiraladığım Otomobili Kullanabilir Mi?

Evet, araç kiralama sözleşmenize sizin haricinizde 2 adet ek kullanıcı ekletebilirsiniz. Ek kullanıcı için ek ödeme yapmanız gerekebilir. Araç kiralama kriterlerinize göre tamamen ücretsiz olarak bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Başkasının Kredi Kartı ile Ödeme Yapabilir Miyim? Evet!

Aylık 800 TL araç kiralama sözleşmenizi kredi kartı sahibi adına yapabilirsiniz. Siz de ek kullanıcı olarak kiraladığınız arabayı kullanabilirsiniz. Ek kullanıcılar ve sözleşmeye imza atacak diğer kullanıcılar için hazırladığımız Araç Kiralama Sözleşmesi İmzalarken 10 Konuya Dikkat Edin! başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Düz mü Otomatik Vites Mi Az Yakar? Hangisini Tercih Etmelisiniz?

Düz vitesli araçlar otomatik viteslere göre daha az yakıt harcamaktadırlar. Manuel vitesli araçlar rölantide ve devir değişiminde daha az enerjiye daha az motor gücüne ihtiyaç duyarlar ve bundan dolayı yakıt tasarrufu sağlamaktadırlar. Günümüz otomobil teknolojisinde 8 vitesli otomatik şanzımanlar üretilmeye başlandı ve bu araçlar manuel şanzımanlara göre daha az yakıt tüketim oranlarına sahipler.

Araç Kiralama Maliyeti Hesaplama

Araç kiralama maliyeti kiralamak istediğiniz süre ve kullanmak istediğiniz kilometreye göre değişmektedir. Ayrıca araç iç ve dış donanımı, şanzıman tercihiniz ve kiralamak istediğiniz araç sınıfı da etkilemektedir. Bununla birlikte kullanmak istediğiniz kilometre kadar arabanıza yakıt koymalısınız ve İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirlerde araç kullanıyorsanız ayrıca otoyol kullanım ücreti de ödemek zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca ülkemizdeki diğer otoyol ve otobanların da İstanbul 1. Çevre yolu, İstanbul 2. Çevre yolu, Avrupa Otoyolu, Anadolu Otoyolu, Kuzey Marmara Otoyolu, Tarsus Otoyolu, Bursa – Sivrihisar Otoyolu, İzmir – Aydın – Denizli – Burdur Otoyolu, İzmir – Çeşme Otoyolu, Kuzey Ege Otoyolu, Adana – Mersin – Silifke Otoyolu, Adana – Gaziantep – Şanlıurfa – Habur Otoyolu, Toprakkale – İskenderun Otoyolu, Gaziantep Çevre Yolu, Kınalı – Tekirdağ – Çanakkale – Balıkesir Otoyolu, Kınalı – Tekirdağ – Çanakkale – Balıkesir Otoyolu, Yalova – İzmit Otoyolu, Ankara – Samsun Otoyolu, Ankara – İzmir Otoyolu, Viranşehir – Diyarbakır Otoyolu, Afyon – Antalya – Alanya Otoyolu, Gerede – Gürbulak Otoyolu, İZKARAY (İzmir Karayolu ve Raylı Körfez Geçiş Projesi), Edirne Pazarkule Bağlantı Yolu kullanım ücretleri vardır.

Araba aksesuarları kiralık arabanızı daha kullanışlı hale getirebilir, ancak gerekli midir?. İpucu: Araç kiralama maliyetine etki eden aksesuarları eklemekten kaçının.

Araç kiralarken sadece günlük ya da aylık araç kiralama bedelini ödeme şeklinde düşünme hatasına düşmeyin. Bir arabaya sahip olmanın tüm ek maliyetlerini de dahil ettiğinizden ve araç kiralama maliyetinizi hesaplamak için tüm bu etkenleri hesaba katmayı unutmayınız.

İstanbul’da araç kullanmanın maliyetini siziler için hazırladık:

15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü geçiş ücretleri 2020 yılı için 10,50 TL’dir. Osmangazi Köprüsü geçiş ücreti ise otomobiller için 118 TL’dir. Yavuz Sultan Selim Köprüsü geçiş ücteri ise arabalar için 22 TL’dir.

Dizel motorlu bir araç kiraladığınızda litre başı ödemeniz gereken tutar günümüz liste fiyatı ile 6,02TL’dir. Renault Symbol araçların deposu 50 litre yakıt almaktadır. 1 depo yakıt almanızın maliyeti 300 TL’dir.

Yakıt maliyeti, kiralık araçların en önemli giderlerinden biridir. İpucu: Yolculukları birleştirerek, yüksek hızlanmalardan kaçınarak ve daha küçük, daha az yakan araçlar kullanarak yakıttan tasarruf edebilirsiniz.

Araç kiralamak isteyen kişiler, araba maliyetlerini yanlış bir şekilde sadece aylık ödeme olarak görür. Araç kiralamak kadar maliyet hesaplaması yapmakta önemlidir. Kiraladınız otomobil için ne kadar otopark kullanma bütçesi hazırladınız. Peki ya trafik cezası ile karşılaşırsanız.

Gerçek maliyetiniz ek donanım, ek kullanıcı, kasko ve sigorta seçenekleri, hgs veya ogs kullanım bedelleriniz, yakıt ve çok daha fazlasını içerir. Kısacası, aylık kira bedeli ödemesi dahil olmak üzere hesaplanması gereken birçok faktör var.

Hizmet Bedeli Ödemeden Araç Kiralamak Mümkün

Araç kiralama firmaları hizmet bedeli almak isteyebilirler. Aracı firmalardan otomobil kiralamak isterseniz komisyon ve ek ödemeler ile karşılaşabilirsiniz. Komisyon ya da aracılık ücreti ödememek için doğrudan araç kiralama firması ile iletişim kurabilirsiniz.

bufilo.com ‘dan Nasıl Araç Kiralayabilirsiniz?

444 8 902 misafir merkezimizi arayarak, email gönderip teklif isteyerek ya da WhatsApp üzerinden iletişim kurup rezervasyon şartlarını siz belirleyerek aylık araç kiralama yapabilirsiniz. Araç kiralama sırasında firmalar sizden bazı evraklar isteyebilir bu konuda sizin için hazırladığımız Araç Kiralamak İçin Gerekli Evraklar | En Önemli 3 Şey başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Aylık 800 TL Araç Kiralama Yapabileceğiniz Bazı Araçlarımız

İkinci El Araba Fiyatları | Hangi Araç Kaça Satıldı | Hasarlı Araç Fiyatları

1 Aylık Araç Kiralama bufilo.com