Aylık 1500 TL Araç Kiralama | Aylık 1500 TL Kiralık Araç

Aylık 1500 TL araç kiralama yapmak artık çok kolay. Mobil uygulama üzerinden dizel otomatik, benzinli manuel ya da dizel manuel araç kiralamak mümkün. Araç kiralama fiyatlarını karşılaştırmak bufilo.com ile kesinlikle zahmetsiz. Geleneksel araba kiralama sektöründen uzak bir bakış açısıyla tek sayfa üzerinden fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Aylık 1500 TL kiralık araç en popüler ve en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerimiz arasındadır. Aylık 2000 TL araç kiralama yapabileceğiniz gibi aylık 2500 TL araç kiralama da yapabilirsiniz. Aylık kullanmak istediğiniz kilometre miktarını seçip, aylık kiralama ücretinizi kendiniz belirleyebilirsiniz.

aylık 1500 TL araç kiralama dizel otomatik arabalar bufilo
Aylık 1500 TL Kiralık Araç Volkswagen Polo Dizel Otomatik bufilo.com

Aylık 1500 TL Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

bufilo.com aylık araç kiralamanın en kolay ve hızlı yoludur. Aylık 1500 TL araba kiralama sitemizde istediğiniz aracı en uygun fiyatla kiralayabilirsiniz. Fiat Egea, Peugeot 301, Fiat Linea, Renault Clio, Renault Clio Sport Tourer, Renault Symbol, Peugeot 208, Kia Rio, Hyundai i20, Dacia LODGY, Opel Astra, Renault Fluence, Renault Megane, Ford Focus, Toyota Corolla, Volkswagen Jetta, Skoda Octavia, Fiat Fiorino marka 2019 model araç kiralama, 2018 model arç kiralama, 2020 model araç kiralama hatta 2021 model kiralık aracınızı da şimdiden rezerve ettirebilirsiniz. Sedan, Hatchback, Van, Minivan, Panelvan, Camlıvan, Hafif Ticari Araç (Kombi Van) en çok tercih edilen kiralık araçlardır. Aylık 1500 TL ye 1 aylık araç kiralama, 3 aylık araç kiralama, 6 aylık araç kiralama hatta 1 yıllık araç kiralama bile yapabilirsiniz.

aylık 1500 TL araç kiralama fiat egea dizel otomatik arabalar bufilo
Aylık 1500 TL Araba Kiralama Fiat Egea Dizel Otomatik bufilo.com

Aylık 1500 TL Araç Kiralama Filomuz

Araç kiralama filomuz Fiat, Duster, Volkswagen, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Toyota, Mercedes, BMW, Audi marka araçlardan oluşmaktadır. 2 kişilik araç kiralama, 6 kişilik araç kiralama, 7 kişilik araç kiralama tercih ederek günlük ucuz fiyatlara araba kiralama yapabilirsiniz. Ticari araç kiralama, hafif ticari araç kiralama, 4*4 arazi aracı kiralama, SUV kiralama, şehirlerarası araç kiralama hatta gelin arabası kiralama gibi özel istekleriniz içindeiş modelinize uygun araçları otoparkımızda bulundurmaktayız.

Aylık Araç Kiralama Parkı bufilo.com
Aylık Oto Kiralama Parkımız bufilo.com

Aylık 1500 TL Kiralık Araç Fiyatları

Aylık araç kiralama fiyatları günlük 50 TL + KDV den başlayıp günlük 1750 TL + KDV ye kadar ulaşmaktadır. bufilo.com araç kiralama sitemizden günlük araç kiralama, haftalık araç kiralama ve aylık araç kiralama yapabilirsiniz. Tercih edeceğiniz araç marka ve modeline göre aylık 800 TL araç kiralama, aylık 900 TL araç kiralama, aylık 1750 TL araç kiralama da yapabilirsiniz. Araç kiralama fiyatları şöförlü araç kiralama ve şöförsüz araç kiralama hatta özel şöförün deneyimine göre de değişmektedir.

Aylık 1500 TL Araç Kiralama Ödeme Seçenekleri

Kredi kartı, debit kart, banka kartı, bonus kart, chip para, peşin ödeme, eft, havale, nakit veya taksitle araç kiralama yapabilirsiniz. Kredi kartsız araç kiralama yapabileceğiniz gibi kredi kartı istemeyen firmalardan da araç kiralama kiralayabilirsiniz. Kredi kartınızın limiti yetmiyor ise birden fazla kredi kartı ile de ödeme yapabilirsiniz.

Aylık 1500 TL Kiralık Araçlar

Araç filomuz tüm misafirlerimize uygun araçları bulundurmaktadır. Uygun fiyatlı sıfır araç kiralama yapabileceğiniz gibi, ikinci el araç kiralama ya da uzun dönem araç kiralama hatta 1 adet araba kiralama yaparak filo kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. 1ay, 3 ay, 6 ay, 12 ay, 18 ay, 24 ay, 36 ay hatta 48 araç kiralama da yapabilirsiniz.

1 Aylık Araç Kiralama bufilo.com