12 Aylık Araç Kiralama

12 aylık araç kiralama kurumsal güvence, güvenli ödeme. En iyi fiyat garantisi ile hemen 12 ay araç kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İstanbul içi adresinize teslimat süremiz sadece 1 saat sürmektedir. bufilo.com üzerinden ayrıca 6 ay, 12 ay, 24 ay, 36 ay ve 48 ay için de araç kiralama talebinde bulunabilirsiniz.

Volkswagen Polo hem de dizel otomatik aylık kirası sadece 3.500 TL. Kampanya fiyatı Beşiktaş, Kadıköy, Başakşehir, Yenibosna, Ümraniye, Kavacık, Silivri ve tüm İstanbul ilçeleri de dahildir. En uygun fiyatlı aylık araç kiralama bufilo.com’da. Ucuz ve güvenilir kurumsal ve bireysel aylık kiralık araç, aylık araba kiralamak bu kadar kolay olmamıştı. Bufilo, hem kurumlara hem bireylere çok cazip fiyatlarla 6 aylık araç kiralam, 12, 24 veya 36 aylık uzun süreli aylık kiralama imkanı sağlıyor.

Uzun Dönem Araç Kiralama Parkı bufilo.com
12 Aylık Araç Kiralama

Operasyonel kiralamada ücretsiz erken iade hakkı ve uygun fiyat garantisi bufilo.com farkıyla siz talep etmeden indiriminizi biz hazırladık. Aylık araç kiralama fiyatlarını ve kampanyalarını karşılaştırmak ve bufilo.com güvencesiyle araç kiralamak için hemen websitemizi ziyaret ediniz. bufilo.com güvencesiyle bireysel ve kurumsal 1, 2 veya 3 yıllık tüm araç ve filo kiralama işlemlerinizi aynı gün teslimat seçeneği ile gerçekleştirebilirsiniz.

Havalimanı ofislerimizden de yıllık araç kiralama yapabileceğiniz gibi uzun dönem araç kiralama da yapabilirsiniz.

12 Ay Araç Kiralama Fiyatları

Şirketlere özel hızlı, kaliteli ve güvenilir online araç kiralama ile tanışın. Lastik, kasko ve bakım derdi ve takibi ile uğraşmadan bufilo güvencesiyle 12 aylık araç kiralayın, yıllık araç kiralayın veya uzun dönem araç kiralayın.

Aylık 800 TL araç kiralama, aylık 900 TL araç kiralama, aylık 2000 TL araç kiralama, aylık 2500 TL araç kiralama hatta aylık 3000 TL araba kiralama yapmak için bufilo.com’dan kilometre seçiminizi yapıp kampanyanızı kendiniz oluşturun.

12 Aylık Araç Kiralama Kampanyaları

Araç kiralama bütçenize yardımcı olacak soru listesini sizler için hazırladık. Aracınız otomatik vites mi olsun yoksa manuel vites mi olsun? Küçük, orta veya büyük bir araç mı istersiniz? Bagajınıza küçük valiz sığması sizin için yeterli mi? Yoksa arka koltukları 60/40 oranında katlanabilir extra geniş bir alana bir ihtiyacınız mı var? Araç kasanız hatchback, sedan, suv, coupe, cabrio, station wagon mu olmalı?

Yıllık araç kiralama yapmadan önce size özel kampanya oluşturabilmemiz için Yıl içinde ne kadar uzun yol yapıyorsunuz? Eviniz ile işiniz arasında ki mesafe kısa mı? Kiralamak istdiğiniz araçta hız mı, konfor mu yoksa yakıt tüketimi mi sizin için önemli? Arazi şartlarına uygun bir araç mı kiralamak istersiniz? Yoksa asfalt yollarda mı seyahat ediyorsunuz? Araç donanımı sizin için kadar önemli? İç donanımı düşük ama lüx araç kiralak mı istersiniz yoksa yüksek donanımlı orta segment bir araç mı?

1 Aylık Araç Kiralama bufilo.com